Studia po trzydziestce...

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
Oldchild

20 maja 2018, o 13:55

Temat przeniesiony do odpowiedniego działu.

Siema wszystkim,
Po długiej życiowej drodze w końcu mam szansę, chęci i motywacje do dalszego rozwoju swoich kompetencji. Ukończyłem w tym roku 30 lat. Za rok widzę się na kierunku psychologi sportu, bardzo chciałbym ukończyć taki kierunek... i takie moje pytanie do osób na forum, czy warto zaczynać studia gdy mamy 30lat ? Czy jesteśmy w stanie osiągnąć efekty równe osobą które zaczynały wcześniej i czy nie będzie to stratą czasu który ucieka co raz szybciej ? ;)
Awatar użytkownika
violla
Moderator

21 maja 2018, o 21:46

Podobno wiek nie jest przeszkodą. Masz motywację, więc dasz radę. Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Pisz jak Ci idzie :) .
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz".
niezdecydowany25

22 maja 2018, o 16:27

Hej :)
Ja sam wybieram się na psychologię pomimo że studiuje teraz zarządzanie. Studiuje na WSB-NLU w Sączu bo mają ciekawą platformę i jak dla mnie- osoby pracującej-jest zbawienna. Psychologie mają bardzo dobrą bo moja koleżanka tam poszła. Wiem, że szkolą dużo psychologów i na wysokim poziomie bo mają fajną renomę. Ja wybrałem jak pisałem zarządzanie bo biznes rodzinny i bla bla bla...
Myślę że zapisze się na drugi kierunek i w tajemnicy przed rodziną zrobię to na co miałem zawsze ochotę !
ODPOWIEDZ