Proszę o pomoc w zadaniu związanym z Psychologią

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
TypowySrodkowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2017, o 18:48

14 lip 2017, o 20:20

Witam, jestem studentem AWFu i w tym semestrze mam egzamin z psychologi. W przykładowych pytaniach egzaminacyjnych mam dwa z, którymi nie mogę sobie poradzić. Czy ktoś byłby w stanie pomóc? Oto treść:
Dokonaj analizy przypadku według wytycznych diagnostycznych i postaw diagnozę pacjentowi opisując jednostkę chorobową i wskazując jej główne objawy

„ Andrzej, 34 lata, samotny mężczyzna, nauczyciel historii. Większość czasu spędzał na studiowaniu okresu I i Ił wojny światowej w bibliotekach. Zgłoszony do leczenia przez Rodziców, wobec których stał się agresywny i nonszalancki. Od około dwóch tygodni zmienił się nie do poznania. Ciągle jest poddenerwowany, gdzieś biega, nie może ani chwili usiedzieć na miejscu. Nagle zaczął się interesować funkcjonowaniem giełdy i możliwością zarobienia dużych pieniędzy oraz nawiązywać liczne znajomości z kobietami przez Internet"

„Miał nawet imię i nazwisko — Piotr Gajewski. 1 grób. Bo wymyśliłam sobie, że nie opuściłby mnie ot tak, gdyby żył Jeździłam więc na jakiś opuszczony grób komunalny, codziennie przynosiłam tani kwiaty. Pamiętam jak dziś, gdy przyszedł mąż, mówiąc, ze w naszym mieście nigdy nie było żadnego Piotra Gajewskiego i że kto inny musi być pochowany w tym grobie."

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

post przeniesiony przez moderatora do odpowiedniego działu
ODPOWIEDZ