Prośba o pomoc z prezentacją.

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
safie
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2015, o 13:57

27 maja 2015, o 14:14

Witam!

W tym roku kończę gimnazjum i na koniec roku szkolnego musimy zrobić prezentację, czy to o naszym hobby, czy o czym tam chcemy. Ja natomiast postawiłam sobie poprzeczkę wysoko. Od dziecka chcę zostać psychologiem i idę do jednego z najlepszych liceów, dlatego chciałabym, by na świadectwie było również to widać.
Moja prośba jest taka (bo się rozgadałam:)):
Prezentację nazwałam "Jedno Pytanie" i chodzi tutaj o sądy uliczne, gdzie zadawane są pytania takie jak:

1. Najpiękniejsze słowo na świecie?
https://www.youtube.com/watch?v=bl8F536QIWI

2. Co Cię uszczęśliwia?
https://www.youtube.com/watch?v=qYODqzm6Y-k

3. Gdybyś mógł porozmawiać z jedną osobą, która już nie żyje, kto by to był?
https://www.youtube.com/watch?v=amXaW2h8Xyk

I teraz sprawa wygląda tak: oprawę graficzną (prezentację) już zrobiłam, dałam cytaty związane z danym pytaniem, jednak mój problem polega na tym, że nie wiem, czego się "złapać" z tematów psychologicznych. W większości będzie to prezentacja mówiona, więc nie mogę ciągle powtarzać tego samego. Moglibyście podesłać mi jakieś zagadnienia, linki do tematów na forum, które mogłabym wykorzystać w tej prezentacji?

Byłabym bardzo wdzięczna, ponieważ bardzo mi na tym zależy. Jeśli nic nie znajdę, do czego mogę nawiązać, to będę musiała zmienić cały temat prezentacji, a szczerze, to bardzo bym nie chciała...

Pozdrawiam,
Safie.
ODPOWIEDZ