Przywiązanie a poznanie-zaproszenie do badania internetowego

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
badaniapsychologiczne
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2015, o 22:19

31 maja 2015, o 23:30

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w internetowym badaniu psychologicznym, którego przedmiotem są zachowania, myśli i uczucia pojawiające się w sytuacjach życia codziennego, funkcjonowanie poznawcze oraz relacje z innymi ludźmi. Składa się ono z trzech kwestionariuszy, których wypełnienie zajmuje maksymalnie 15 minut.

Badanie jest anonimowe, a udział w nim dobrowolny. W każdym momencie mogą Państwo poprosić (za pośrednictwem podanego poniżej adresu e-mail) o usunięciae Państwa danych z bazy wyników również po zakończonym badaniu. Dane uzyskane w badaniu będą wykorzystywane wyłącznie jako dane zbiorowe i nie będą ujawniane w formie wyników indywidualnych oraz będą identyfikowane i przetwarzane na podstawie indywidualnego kodu przypisanego każdemu Uczestnikowi. Dane osobowe nie będą ujawniane osobom trzecim ani powiązane z danymi empirycznymi.
Wśród osób biorących udział w badaniu zostanie rozlosowany dwuosobowe zaproszenie na dowolny film w jednej z ogólnopolskiej sieci kin.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na swój udział w moim badaniu, proszę o wypełnienie ankiet pod adresem: http://goo.gl/forms/oHS6G2Cy8P w możliwie szybkim terminie.

Jeżeli powyższy opis badania wydaje się Państwu niewystarczający i będą Państwo mieli jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące badania, chętnie udzielę na nie odpowiedzi - proszę o kontakt pod adresem e-mail: anna.kamza(at)amu.edu.pl
Serdecznie zapraszam do współpracy!

Z poważaniem,

Anna Kamza
Instytut Psychologii UAM w Poznaniu
ODPOWIEDZ