Poszukuje psychologa

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
aylas
Posty: 1
Rejestracja: 5 gru 2013, o 16:58

5 gru 2013, o 16:59

Witam,

Jestem studentem pierwszego roku psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i poszukuje psychologa pracującego w zawodzie lub takiego, który pracował w nim kiedyś, w celu przeprowadzenia wywiadu(dosłownie kilka pytań.Wywiad jest anonimowy). Wywiad jest częścią oceny z ćwiczeń z Wprowadzenia do psychologii i historii myśli psychologicznej. Zbliża się termin oddawania prac. Bylem umówiony dziś na rozmowe z pracownikiem poradnii psychologiczno-pedagogicznej, jednak przedzwoniono do mnie z informacją o odwołaniu spotkania.

I tu pojawia się moje pytanie czy raczej też prośba: Czy na forum znalazłby się psycholog skłonny odpowiedzieć na tych kilka pytań?
Uratowałoby mi to życie.

Z góry dziękuje za odpowiedzi, pomysły, rady ;)

Temat ten umieściłem w tym miejscu na forum gdyż nie potrafiłem znaleźć odpowiedniejszego,(wiem off top, ale boje się, że tego działu nie odwiedzi osoba, która mogłaby mi pomóc) za co przepraszaszam Moderatora, który temat pewnie będzie musiał przenieść ;(

Pozdrawiam Aylas
ODPOWIEDZ