Studentka psychologii a praca w przedszkolu

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
90anula
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2013, o 14:01

16 mar 2013, o 14:15

Witam,
Mam pytanie o to, jak najlepiej nazwać stanowisko pracy w umowie, jeśli chce mnie zatrudnić punkt przedszkolny.
Jestem studentką czwartego roku psychologii i od kilku miesięcy byłam wolontariuszką w punkcie przedszkolnym. Punkt jest mały i nie stać go na psychologa, więc szukali studenta, który trochę wesprze swoją wiedzą kadrę. Prowadziłam więc obserwację dzieci, rozmawiałam z rodzicami o ich pociechach (były to swego rodzaju konsultacje), prowadziłam też spotkanie dla rodziców dotyczące emocji w życiu dziecka, pomagałam przedszkolankom prowadzić zajęcia, doradzałam jakie metody wychowawcze stosować itd.

Niedawno zaproponowano mi pracę (raz w tygodniu). Poza wyżej wymienionymi obowiązkami, mam prowadzić dokładne notatki dotyczące rozwoju dzieciaków i poprowadzić zajęcia, które będą rozwijające psychospołecznie, zintegrują dzieci itd. Dyrektor powiedziała, żebym wymyśliła, jakie stanowisko będzie dla mnie korzystne - co mi się przyda w przyszłym zawodzie i będzie "dobrze wyglądało" w cv...
I stąd moje pytanie... Jak mam nazwać takie stanowisko pracy w umowie?
Bardzo proszę o jakieś porady :)
ODPOWIEDZ