Badanie do pracy magisterskiej - psychologia ogólna

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
MagdaK
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2012, o 23:44

23 lis 2012, o 23:46

Mam na imię Magda i jestem na 5 roku psychologii ogólnej. Obecnie prowadzę badania jakościowe do mojej pracy magisterskiej, pod kierunkiem prof. dr hab. Haliny Grzymały-Moszczyńskiej, której tematem są różnice w opisywaniu rodziny przez osoby z poszczególnych województw. W celu zebrania potrzebnych danych w tego typu badaniach poszukuję osiemdziesięciu osób, które zechcą napisać autobiografię swojej rodziny. Osoby te powinny spełniać poniższe kryteria:

1. znajdować się w przedziale wiekowym 30 – 55 lat;

2. być rodowitymi mieszkańcami (przynajmniej drugim pokoleniem) województwa, w którym mieszkają;

3. posiadać własną rodzinę.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w badaniu lub znasz osoby, które ten temat zainteresuje, to zapraszam na stronę: http://www.wbadanie.pl/ankieta/248788261/ . Oferuję również przesłanie szczegółowej instrukcji i materiałów e-mailem lub pocztą. Autobiografię można napisać w dowolnej formie: poprzez powyższy link, przesłać e-mailem lub napisać ręcznie i wysłać pocztą. W razie pytań lub chęci zgłoszenia się po materiały proszę o kontakt: mkowalczyk6@st.swps.edu.pl.
ODPOWIEDZ