Placówki niewyodrębnione

Awatar użytkownika
Daria
Administrator
Kontakt:

9 paź 2011, o 23:03

W tym wątku wpisujemy polecane przez nas placówki/polecanych specjalistów z Warszawy i okolic.
Graszka

11 paź 2011, o 15:56

Witam.
Ja polecam pracownię pani Marii Rotkiel na Mokotowie ;)
Byłam tam może nie u samej pani Marii, ale u pani Agaty Rakowskiej. Przesympatyczna pani, pracownia też fajna-wnętrze prawie jak w domu, bardzo przytulne i dobre herbatki mają ;)
No i bym zapomniała dodać czemu się tam znalazłam-miałam masę problemów, wszystko zwaliło mi się nagle na głowę, nie mogłam sobie sama dać rady, zaczęły rodzić się różne obawy-czy ja to wszystko przetrwam? Sypie mi się zdrowie, w pracy pojawia się coraz większe widmo zwolnienia, do tego w rodzinie problemy z dorastającymi dziećmi i mężem, który prawdopodobnie mnie zdradza. Nikt nie był w stanie wyprowadzić mnie z ogromnego doła strachu i obaw o dzieci, siebie. Powoli zaczynam z tego wychodzić, pani Agata bardzo mi pomogła. Dlatego polecam śmiało.
Zresztą-przyjmuje tam więcej terapeutów, jest nawet fizjoterapeutka, a z tego co ostatnio rozmawiałam to i mają rozpocząć zajęcia z jogi. Nie wiem czy dam radę finansowo, żeby chodzić regularnie, ale chyba się dodatkowo skuszę i na jogę. I również zachęcam forumowiczów, bo myślę, że miejsce jest fajne, nawet po wizycie u psychologa jest gdzie pójść i posiedzieć, żeby przemyśleć sobie jeszcze raz całą wizytę. Ja zawsze chodziłam do Parku Morskie Oko, do którego jest zaledwie parę kroków ;)

Polecam z całą odpowiedzialnością

aaa-namiary jeszcze: to jest ul. Słoneczna 36 a strona to www.pracowniapb.pl

pozdrawiam
Awatar użytkownika
gracjana

12 paź 2011, o 18:54

Polecam Poradnie
http://www.przemocdomowa.pl/

Od Admina: Gorąca prośba o zapoznanie się z przewodnikiem -> w przyklejonym na początku działu temacie. Pozdrawiam!

Jasne :)
Polecam te poradnie,poniewaz sama korzystam z pomocy specjalostow tam sie znajdujacych.
Czuje sie zaopiekowana i zawsze kiedy mam problem otrzymuje pomoc,nigdy mi jej nie odmowiono.Jestem bardzo zadowolona,bo wiele zmieniło sie w moim zyciu od kiedy rozpoczełam tam terapie-oczywiscie na lepsze :)
Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...
motylek

3 lis 2011, o 20:51

Gorąco polecam pania Karine Teuchtmann. Przyjmuje (a przynajmniej przyjmowała) w Instytucie IPRO. http://instytut-ipro.pl/

Super profesjonalna i konkretna osoba. bardzo podoba mi sie jej sposob pracy. Terapia wygladala calkiem inaczej niz wczesniej, a u niejednego psychologa juz bylam.

Naprawde polecam!
Awatar użytkownika
Reklama
Kontakt:

20 sty 2012, o 09:48

Warszawska Grupa Psychologiczna to zespół specjalistów z różnych dziedzin psychologii. Są wśród nas psycholodzy dziecięcy, seksuolog, psychiatra, psycholodzy zajmujący się terapią indywidualną długo i krótkoterminową, terapią par i małżeństw oraz terapią rodzinną. Są psycholodzy prowadzący grupy wsparcia, warsztaty o różnorodnej tematyce. Jest doradca żywieniowy. Są także mediatorzy rodzinni.

Nasi specjaliści prowadzą konsultacje i terapie także w języku angielskim i włoskim.

http://www.wgp.org.pl
info@wgp.org.pl
tel. (022) 402 88 89
Awatar użytkownika
Reklama
Kontakt:

7 lut 2012, o 22:36

Centrum Neurorehabilitacji im. Zofii i Józefa Dziurkowskich

W naszym ośrodku prowadzona jest diagnoza, terapia, pomoc psychologiczno-pedagogiczna oraz konsultacje lekarskie w zakresie:

DZIECI

- Zaburzenia neurorozwojowe(ADHD,Zespół Aspergera, autyzm, zaburzenie semantyczno-pragmatyczne, zaburzenia zachowania, specyficzne trudności w uczeniu się-dysleksja, dysgrafia,
- Inne zaburzenia funkcjonowania psychicznego,
- Trudności wychowawcze,
- Zaburzenia lękowe,
- Zespół stresu pourazowego (PTSD),
- Upośledzenie umysłowe,
- Płodowy zespół alkoholowy FAS,
- Zaburzenia genetyczne,
- Pomoc w sytuacji choroby przewlekłej.

DOROŚLI

- Zaburzenia lękowe,
- Zespół stresu pourazowego (PTSD),
- Zaburzenia neurorozwojowe.

http://www.centrumneuro.org
dotti

31 mar 2012, o 14:31

Witam
Czy wiecie moze gdzie w Warszawie moge znalezc psychologa, ktory mowi po hiszpansku albo po angielsku?
Awatar użytkownika
Hedwig

31 mar 2012, o 19:15

Witaj,

Prywatnie, czy w ramach NFZ?
Zależy też czy chodzi Ci o specjalistę zajmującego się konkretną dziedziną, czy o nazwijmy...konsultacyjne, pierwsze spotkanie z psychologiem.
Cuddy: I don't want you to change. I know you're screwed up. I know you are always going to be screwed up. But you're the most incredible man I've ever known. You are always going to be the most incredible man I have ever known. So, unless you're breaking up with me, I am going home now.
dotti

31 mar 2012, o 20:20

Szukam bardziej prywatnie. Bo przez NFZ nie sadze, ze uda mi sie znalezc jakiegos hiszpansko jezycznego dobrego psychologa. Chodzi o wyprostowanie¨ kilku rzeczy¨, z samym soba (wiara w siebie itp).
Awatar użytkownika
Qvazie
Senior

31 mar 2012, o 21:34

Autoestima. Tienes que ir al médico de de primeros auxilios (cabecero) que te da volante, ellos tienen que saber estas cosas. Animo AMIGO.. !!
1. Wybór świadomy. Ty wybierasz jakie emocje towarzyszą Ci przez życie.
2. Wybór nieświadomy, dajesz sie ponieść emocjom i na podstawie nich dokonujesz wyboru.

Wybór należy do Ciebie, Ty wiesz najlepiej co czyni Cie szczęśliwym.
ODPOWIEDZ