paraOjczyzna

Otwarta i teoretyczna dyskusja na temat psychologii jako nauki. Między innymi zagadnienia z psychologii społecznej, psychologii klinicznej i psychologii w sporcie.
Grey

13 mar 2013, o 01:03

artykuł z Gazeta.pl
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxWiadTxt
polecam komentarze, a szczególnie ten:


hurdy-gurdy-x
4 godziny temu

Oceniono 268 razy 242

No to już wiemy dlaczego stadion narodowy jest deficytowy

Sami swoi, rodzina na swoim, koledzy na naszym czy jak to nazwać?? Zawsze to samo :-(

Marcin Herra:

"Ale wróćmy do głównego wątku, oddając znowu głos Polityce:Ze sportu Marcin Herra zrezygnował, by zająć się biznesem. Trafił do niego przypadkowo. W 1995 r. jako 21-letni student prawa zatrudnił się na stacji benzynowej w gdańskiej dzielnicy Osowa. Nalewał paliwo do baków i sprzątał. Siedem lat później był już prezesem spółki Lotos Paliwa. Faktycznie, zadziwiający przypadek, szczęśliwy traf, niebywały talent. I pomyśleć, że zamiast rekrutować się po kryjomu i do wszystkiego dochodzić samemu, mógł poprosić ojca, a pewnie by mu pomógł. Bo jak się dowiadujemy (znowu za portalem internetowym) Jego ojciec, Marek Herra, przez lata zasiadał w zarządzie Rafinerii Gdańskiej (dziś grupa Lotos), należy do grona znajomych Bieleckiego. A tak trzeba było swoje odstać przy pompie. Wstyd, tak nie interesować się losami syna. (I takich ludzi odznacza prezydent Komorowski, sam przecież ojciec wielokrotny i najtroskliwszy.)

michal1000.salon24.pl/395787,marcin-herra-od-pompiarza-do-menedzera

Bogucki:

Absolwent Politechniki Warszawskiej – inżynier elektronik. Ukończył Management Centre Europe i Management Awareness Program w Brukseli. Prezes Zarządu i dyrektor wykonawczy Gtech na Europę Wschodnią (1995-2005) – odpowiadał za dostarczanie usług technicznych i software dla klientów Gtech na świecie. Jednocześnie Prezes Zarządu i dyrektor wykonawczy Grytek Sp. z o.o. (1995-2000) – spółki, odpowiadającej za dostarczanie serwisów przetwarzania danych dla Polskiego Monopolu Loteryjnego. Prezes zarządu Datatrans (1996-1997). Zainteresowania: muzyka, teatr, lotnictwo.

Jednym słowem - kolega Mira od Hazardu i Totolotka, bo jak ktoś nie wie co to jest Gtech to:
http://www.gtech.com/products_services/ ... A6814E277C
niepoprawni.pl/blog/39/skad-sie-wzieli-chlopcy-drzewieckiego

A jako podsumowanie:
http://dariusz.kozlowski.salon24.pl/447183,paraojczyzna

Tym razem nie napiszę, że nienawidzę polityków.
ODPOWIEDZ