polski odpowiednik?

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
kaka7878

12 lis 2017, o 21:41

https://books.google.pl/books?id=r6uCAg ... ck&f=false
wiecie czy jest? jak mogę to tłumaczyć na polski?
Awatar użytkownika
Falabella
Przyjaciel Forum

12 lis 2017, o 22:12

Witaj kaka7878

Możesz spróbować transleyterem google - aczkolwiek podejrzewam iż może nie poradzić sobie z tym tekstem (fachowe nazewnictwa) więc proponowałabym znaleźć sobie jakiś program do tłumaczenia.
"Środkiem do osiągnięcia szybkiego postępu jest powolne robienie postępów; tym, którzy cierpliwie ćwiczą, wszystko będzie dane" - Ray Hunt
" Spraw by rzeczy niepożądane były trudne, pozwól by pożądane były łatwe"
"Wolność zawsze woła z wiatrem słyszanym jedynie sercem owej wolności''
kaka7878

12 lis 2017, o 22:45

Z tym , że tego nie da się pobrać. Jaki program? Nie znam się na tym :(
Awatar użytkownika
Falabella
Przyjaciel Forum

12 lis 2017, o 23:51

np.Lingoes 2.9.2 poszperaj za programami darmowymi na necie ... jest tego od groma , tylko wystarczy poczytać jakie funkcje mają.A co do kopiowania to poszperaj jeszcze w necie wpisując tytuł książki dodając rar lub pdf
"Środkiem do osiągnięcia szybkiego postępu jest powolne robienie postępów; tym, którzy cierpliwie ćwiczą, wszystko będzie dane" - Ray Hunt
Awatar użytkownika
Rutlawski
Przyjaciel Forum

12 lis 2017, o 23:58

O Jezu, stróż prawa Falebella nasza namawia do piractwa. Teraz widziałem w życiu wszystko!
"Życie, sposób na zbieranie zdziwień kończy się dość jednak nieszczęśliwie, bowiem śmiercią.
I choć tyle miewa znaczeń, nie słyszałem by skończyło się inaczej".
Awatar użytkownika
Falabella
Przyjaciel Forum

13 lis 2017, o 00:10

Rutlawski pisze:O Jezu, stróż prawa Falebella nasza namawia do piractwa. Teraz widziałem w życiu wszystko!
Hihi nie uważam tego za piractwo jeśli ktoś szuka dla siebie bo mu potrzebne do wykonania jakiejś pracy.Dla mnie piractwem jest kradzież czyjegoś "dzieła" czy to pisanego czy muzycznego i rozprowadzania tego przy okazji czerpiąc z tego korzyści majątkowe które należą się tak na prawdę autorowi i tego nie popieram.Prawda jest taka, że w Polsce - tak specyficznych publikacji o których jest wyżej mowa jest mało i ciężko dostać się do nich.

A wracając do tematu nie wiem jak gdzie indziej , ale w Warszawie jest coś takiego np. jak :

http://www.gbl.waw.pl/ - Główna Biblioteka Medyczna
http://biblioteka.wum.edu.pl/ - Biblioteka Główna Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Dlatego pisze przede wszystkim "poszperaj w necie", a być może trafisz na coś ciekawego w danej tematyce , dzwoniąc i pytając się u źródeł powiązanych z tym działem.

I jeszcze są księgarnie medyczne
np tu http://www.medbook.com.pl/
kaka7878

13 lis 2017, o 12:54

Niestety nie ma w formie pdf wiec nic z tym nie zrobię
Awatar użytkownika
Falabella
Przyjaciel Forum

13 lis 2017, o 14:15

To ja już nie mam pomysłu.... Poddałam Ci jeszcze inne opcje...
ODPOWIEDZ