Depresja - proszę o pomoc

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
Agata_1993

19 lis 2016, o 23:40

Witam serdecznie :)
Jestem studentką wzornictwa i jestem w trakcie realizacji pracy dyplomowej o temacie: Identyfikacja wizualna i wybrane elementy kampanii społecznej zwiększającej świadomość na temat depresji.
Jednym z tych elementów jest projekt plakatu informacyjnego. W związku z tym mam do Was pytanie.
Jaki krótki tekst/ informacja zachęcił by Was do zapoznania się z treścią plakatu, informacjami o depresji, dowiedzenia się czegoś więcej? Co sprawiłoby, że zwrócilibyście uwagę na taki plakat.
Bardzo proszę o informację według wzoru:
Wiek, płeć, wykształcenie, odpowiedź na pytanie.
Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pomóżcie ;)
Awatar użytkownika
ruinyodbudowane
Senior

20 lis 2016, o 16:32

Witaj,Agata, z reguły nie odpisuję na tego typu posty, gdyż pracowałem jako ankieter telefoniczny .. hm,pozdrawiam moją przełożoną, która za pierwsza ankietę wystawiła mi czwórkę z plusem !
Mam 33 lata, mężczyzna, wykształcenie średnie
Zwróciłbym uwagę na taki plakat, kiedy nie jest anonimowy, jeżeli jest na owym plakacie zdjęcie osoby z imieniem ! Tylko imię rzecz jasna!
Np. Krzysztof -informatyk.
Bogdan-student
Agata-nauczycielka!
Z pewnością zwróciłby to na mnie większą uwagę !
I kontrast ! Lubię kontrasty w reklamach, kampaniach, plakatach . Postać może być w kolorach szarości , ale tło kolorowe , słoneczne !
Pozdrawiam i życzę powodzenia !
Bogdan

Nawet najbardziej praktyczna, piękna i wykonalna filozofia na świecie nie zadziała, jeśli Ty nie będziesz działać.

Zig Ziglar
spokojnyocean

24 lis 2016, o 15:44

Proste hasło i zdjęcie, ale wymowne, to zawsze na mnie działa. Wtedy chcę się dowiedzieć więcej. Mam nadzieję, że pomogłam. ;)
ODPOWIEDZ