Psychologia pola walki.

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
glen321

29 gru 2014, o 09:46

Witam wszystkich :)

Miałbym do was ogromną prośbę.Aktualnie jestem w czasie pisania swojej pracy licencjackiej na temat "Psychologii pola walki" połączonej z oddziaływaniem stresu bojowego i innych czynników na życie żołnierza zawodowego po powrocie z misji( w szczególności interesują mnie najbardziej publikacje / książki na temat Afganistanu, Iraku).Tutaj pytanie do Was , czy wiecie może gdzie mógłbym uzyskać jakieś dodatkowe informacje,publikacje, statystyki na ten temat, nawet instytucje które mogłyby mi udzielić jakiś informacji zarówno z wiedzy ogólnej dotyczącej Psychologii pola walki jak i szczegółowej.

Dzięki za pomoc !
Awatar użytkownika
Daria
Administrator
Kontakt:

30 gru 2014, o 07:04

Wszystkie prace prof. Mai Lis-Turlejskiej. Psychotraumatologia to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi psychologii (w kontekście naukowym), więc badań, analiz i artykułów jest mnóstwo. Pojawia się też coraz więcej metod pracy z osobami doświadczającymi PTSD. Warto zwrócić się też do Państwowej Straży Pożarnej, która ma pewnie jakieś raporty i statystyki - w straży powołano specjalną jednostkę ratownictwa i szybkiego reagowania. Radzenie sobie ze stresem pourazowym jest istotnym elementem pracy tego zespołu.
Awatar użytkownika
GREY FOX
Junior

30 gru 2014, o 15:03

Nie rozumiem kolegi! Korzystasz właśnie z jaśnie panującego nam siecia i pytasz gdzie mógłbyś dowiedzieć się więcej..

He he na tenat psychologii pola walki!..
Napisałem he he bo się uśmiechnąłem

Otóż na temat psychologii pola walki możesz uzyskać informacje [uwaga!] NA POLU WALKI

proste nie?

Niby się wygłupiam ale nie!
Teraz poważnie
W latach 90 tych kolega z "ochrony " wyjechał do byłej jugosławii na wojnę
"żeby se postrzelać"
pogadaj z takimi ludźmi
Nie mam do niego kontaktu sam poszukaj - innych.

Jednak nadal się upieram
Na temat psychologii pola walki można dużo dowiedzieć się na polu walki

a poza tym idź ty sobie chociaż na paintbol
weź do ręki prawdziwy karabin
popatrz na prawdziwą krew [spoko! - własną]
spróbuj jaki ma smak

Nie bądź kimś kto świetnie umie o boksie pisać a nigdy po mordzie nie dostał
wiem co piszę - wiem z autopsji!!!
* Nie osądzaj drugiego człowieka dopóki nie przejdziesz mili w jego mokasynach {indianie Hopi}
* Nadzieja nie jest matką głupich - ona jest ich kochanką {GREY FOX}
* KOchAĆ ludzi albo KOpAĆ ? - oto jest pytanie {GREY FOX}
ODPOWIEDZ