Teraz jest 20 maja 2018, o 23:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Psychopatia
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 08:09 

Witajcie, potrzebuję waszego świeżego spojrzenia na temat psychopatii :) Jestem na etapie pisania pracy magisterskiej z psychologii, a konkretnie w obszarze psychopatii. Jednak mam problem z konkretnym tematem. Zastanawiałam się nad związkami intymnymi wśród psychopatów, relacjami międzyludzkimi, rodzajem przywiązania a wpływem na relacje, poziomem strachu i lęku.. Mam wiele pomysłów, jednak żadnego konkretu i odpowiedniego badania. Może macie jakieś pomysły? Każdy pomysł jest dla mnie cenny :) Będę prowadziła te badania w więzieniu ;)

Offline Zobacz profil  

Tytuł: Re: Psychopatia
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 11:41 
Administrator

Pochwały: 1
A jakieś pomysły na narzędzia? Jaka grupa wiekowa i jaka płeć? Jakie to więzienie (jakie rodzaje przestępstw).

http://www.forumpsychologiczne.org

http://www.facebook.com/park.psychologii
Park Psychologii

Offline Zobacz profil  

Tytuł: Re: Psychopatia
PostNapisane: 8 kwi 2014, o 12:54 

Na pewno kwestionariusz do badania osobowości, muszę wykorzystać dwa narzędzia. Jedno przesiewowe a drugie które będzie badało konkret. Grupa wiekowa prawdopodobnie będzie między 20 a 40 rokiem życia, jeszcze nie wiem jaka grupa w więzieniu mi się trafi. Także póki co tylko szukam punktu zaczepienia. Jakiej tematyki można by było się uczepić. Emocjonalność psychopatów to obszar bardzo ciekawy ale też równie rozległy. Muszę skonkretyzować zagadnienie, a przede wszystkim chce aby praca nie była odtwórcza. Liczę na Waszą pomysł, jakiekolwiek pomysły ;)

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]