Psychologia sądowa, wolontariat.

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
cattti

17 mar 2014, o 21:04

Dobry wieczór,

Jestem studentką V roku psychologii kliniczno-sądowej. Interesuje mnie psychologia sądowa i właśnie nią chciałabym się zająć po skończeniu studiów. Chce zrobić studia podyplomowe z psychologii sądowej. Myślę właśnie gdzie zapisać się już w tym momencie na staż/wolontariat. Chciałabym dostać się na praktyki do Sądu ( ale nie , żeby przenosić stertę papierów z jednego pokoju do drugiego, tylko, żeby pod okiem psychologa nauczyć się choćby nawet interpretacji testów i nabyć doświadczenia ), Instytutu Ekspertyz Sądowych ( nie wiem jakie są szanse .... ). Chodzi mi o miejsce, gdzie psycholog w miarę możliwości czasowych pokaże co, gdzie i jak. A może Poradnia Zdrowia Psychicznego? Oddział Psychiatryczny w jakimś szpitalu? Nie chciałabym jednak uczestniczyć w psychodramach, biblioterapii i innych takich.
Jeżeli ktoś jest z Krakowa i miał podobne doświadczenia bądź może jest psychologiem skłonnym mi pomóc, to byłabym wdzięczna.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ