ANKIETA ONLINE DLA PAR

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
olasz

22 sie 2013, o 12:21

Witajcie !
Szukam par, które mieszkają razem od co najmniej roku oraz pracują (niekoniecznie razem ;) )
Korzyścią z udziału w badaniu jest możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. ***Każda para może wylosować jedną z 50 nagród (iPody, bony do Empiku i bilety do Multikina).***
Tutaj znajduje się cała ankieta i więcej informacji o badaniu:
--> https://www.surveymonkey.com/s/olasz .

Z góry dziękuję za pomoc !!
leren

7 wrz 2013, o 22:18

Świetny pomysł z tą nagrodą. Że też ja na to nie wpadłam ;) Jak tam wygląda aktywność ochotników?
Fioletowa25
Przyjaciel Forum

8 wrz 2013, o 12:59

Jeśli mogę coś zasugerować: lepiej sprawdzi się nagroda mniejszej wartości, ale gwarantowana. Niepewna perspektywa wygrania iPoda czy nawet samochodu nie sprawi, że ktoś przrbrnie przez te heptyliardy pytań...

Dobrze działa też dzielenie pytań na strony. Widok większej ilości stron po 10-15 pytań zniechęca znacznie mniej, niż widok niezmierzonej otchłani podpunktów na jednej stronie.
Ponadto przy dużym zagęszczeniu pytań umieszczonych jedno pod drugim znacznie łatwiej jest po prostu pomylić przy wypełnianiu.
ODPOWIEDZ