Teraz jest 20 maja 2018, o 15:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 maja 2013, o 21:39 

Witam serdecznie,
Jestem studentką psychologii, wraz z zespołem specjalistów prowadzimy badania na temat tokofobii. Tokofobia w dalszym ciągu jest niezgłębionym tematem w medycynie i psychologii. Często bywa lekceważona przez personel medyczny i w dalszym ciągu podlega dyskusji, czy jest psychologicznym wskazaniem do wykonania cesarskiego cięcia. W Polsce brakuje zarówno specjalistów w tej dziedzinie, jak i wszechstronnego podejścia do kobiety cierpiącej na tokofobię / parturiofobię. Przykładowo w Szwajcarii, w Szwecji występują zespoły terapeutyczne zbudowane z psychologa, lekarza i położnej, które pracując z pacjentką, podnosząc jej jakość życia i ułatwiają przejecie przez ten trudny dla niej okres (udowodniona wysoka skuteczność). Dlatego też Drogie Panie, chciałam Was bardzo prosić o pomoc i zaangażowanie w badania (w ramach przygotowań do pracy naukowej). Tylko od Was środowisko naukowe może dowiedzieć się z czym tak na prawdę się zmagacie i wyłącznie w oparciu o to informacje jesteśmy w stanie stworzyć program pomocy oraz prawnie zagwarantować poród drogą cesarskiego cięcia u kobiet u których psychoterapia okaże się nieskuteczna. Zachęcam, pozdrawiam serdecznie Dominika. Kontakt: badaniaginekolpsych@wp.pl

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]