Wielka prośba o pomoc w badaniu do pracy magisterskiej

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
joasz

28 maja 2013, o 13:01

Witam wszystkich,
jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę magisterską o bliskich związkach osób, które doświadczyły różnego rodzaju przemocy – przemocy fizycznej, seksualnej, emocjonalnej (psychicznej).
Osoby, które mają takie doświadczenia i znajdują się obecnie w stałym związku – bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta nie jest zbyt długa i wypełnienie jej nie zajmie dużo czasu. Badanie jest w pełni anonimowe i zostanie wykorzystane wyłącznie do mojej pracy magisterskiej.

link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-46992.html

Z góry bardzo dziękuję za pomoc! :)
Maciej

2 cze 2013, o 21:46

Witam serdecznie!
Mam podobną potrzebę... :)
W ramach pracy magisterskiej z psychologii społecznej przeprowadzam badanie on-line na zasadzie eksperymentu. Polega on na rozwiązywaniu kilku prostych zadań w parze z nieznaną sobie osobą i zajmuje ok.10 minut.
Każda chętna osoba się liczy, bo dopiero przy dużej liczbie osób będę mógł wyciągnąć statystyki i obronić pracę.
Pomożecie? :D
Chętnych do pomocy proszę o mail na eksperyment_pdg@wp.pl, to odeślę linka i indywidualne hasło dostępu.
Bardzo dziękuję,
Maciej
ODPOWIEDZ