praca zaliczeniowa

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
addda

30 lis 2011, o 13:22

Witam Was. Mam napisać pracę zaliczeniową z psychologii na temat: Rozwiń myśl Roberta Cialdiniego, odwołując się do wybranych teorii osobowości, motywacji, emocji: „Każdy z nas może skutecznie wpływać na innych, trzeba tylko umieć tropić właściwe informacje”. Tylko nie bardzo rozumiem jak mam się odnieść do tych teorii osobowości emocji i motywacji? Myślicie że autorka miała na myśli że poprzez poznanie osobowości i wpływ na emocje i motywacje drugiego człowieka możemy zmienić jego zachowanie? bo nie bardzo potrafię zrozumieć temat:/ może polecicie mi jakieś książki? mam ich co prawda trochę ale w żadnej nic konkretnego nie znalazłam.. :/ liczę na pomooooc.....
Pozdrawiam Addda
addda

30 lis 2011, o 17:35

Tak zaopatrzyłam się w tą książkę ale tam nie ma nic jak można się odnieść do tych teorii osobowości emocji i motywacji do tematu wpływu na ludzi :(
ilson

28 gru 2011, o 20:14

pamiętam, że miałam takie pytanie na egzaminie, totalnie się go nie spodziewałam..... i lałam wodę.. B-) egzamin zaliczony na 3+ :D
ODPOWIEDZ