Badanie do pracy mgr: Social Media a użytkownicy

Ankiety, prace magisterskie, pomoc w realizacji prac badawczych, zapytania i wszystko to, co związane jest ze studiowaniem psychologii.
Maciej Antczak

8 sie 2012, o 21:39

Witajcie,

Pracuję aktualnie nad moją pracą magisterską, w której podejmuję temat różnic osobowościowych pomiędzy osobami, które intensywnie korzystają z mediów społecznościowych oraz takimi, które nie posiadają kont, lub nie korzystają aktywnie z tego kanału komunikacji.

Jeśli chcecie wspomóc mnie w mojej niekończącej się walce z pracą magisterską to, właśnie nadarza się ku temu okazja... Wystarczy, że weźmiecie udział (jak to zwykle w wypadku takich prac bywa) w ankiecie.

Jej wypełnienie zajmuje około 15 minut, składa się z 3 części i w efekcie ma odpowiedzieć na pytanie co różni użytkowników mediów społecznościowych od osób nie korzystających z tego kanału komunikacji.

Bardzo ważne!

Jeśli macie znajomych, którzy nie mają Facebooka i nie korzystają z tego typu portali to śmiało prześlijcie im linka, będę Wam bardziej niż wdzięczny. Gdyż w badaniu porównywani są zarówno aktywni użytkownicy korzystający z mediów społecznościowych jak i osoby, które nie posiadają aktywnie używanych kont.

Ankietę możecie znaleźć tutaj:

http://moje-ankiety.pl/respond-29251/sec-eqcrW34I.html

Miłego oceniania, uzupełniania i wybierania odpowiedzi.
Z góry dzięki za zaangażowanie i za poświęcony czas.
ODPOWIEDZ