Teraz jest 22 wrz 2017, o 15:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 mar 2017, o 21:58 

Witam wszystkich mam na imię Mateusz i czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna w której rekruterem będzie psycholog rozmowa ta będzie o przyjęcie mnie do ŻW (żandarmeria wojskowa) na 100 % zada pytanie jakie cechy charakteru chciałby Pan rozwijać czy ktoś może mi udzielić porady jak na to pytanie odpowiedzieć ? Ja bym powiedział że spostrzegawczość jest cechą bardzo ceniona w tym zawodzie choć sam jestem bardzo spostrzegawczy to nigdy jej za wiele.. Zatem chciałbym rozwijać ją jako priorytetową . Nie wiem czy taka odpowiedź zadowoli rekrutującego więc proszę was o poradę :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 6 mar 2017, o 21:31 
Stały bywalec

Pochwały: 3
Witaj , Mateusz! Wybierasz specjalizację, profesję, w której chcesz pracować , specjalizować i się spełniać . Więc czy możesz powiedzieć mi, czym według Ciebie żandarmeria wojskowa się zajmuje ? Co robi i za co jest odpowiedzialna?Spostrzegawczość z pewnością, ale nie tylko...
Zdyscyplinowanie pewnie też , jak myślisz? Czy taki organ wojskowy może być bałaganiarski , nieuporządkowany ? Jak uważasz,Mateuszu ?

Mateusz28342p394u napisał(a):
Ja bym powiedział że spostrzegawczość jest cechą bardzo ceniona w tym zawodzie choć sam jestem bardzo spostrzegawczy to nigdy jej za wiele.. Zatem chciałbym rozwijać ją jako priorytetową

Chciałbyś rozwijać spostrzegawczość , ale zapewne nie tylko to chciałbyś rozwijać ! Na każdym stanowisku pracy ważna jest innowacyjność, rozwój personalny, ale też motywacja. A co Cię motywuje, żeby taką służbę wybrać za Swój zawód? Co chciałbyś rozwijać w Sobie i na tym stanowisku pracy ? Zapewne są rzeczy, które tez Tobie nie podobają się w ŻW, a na które chciałbyś wpłynąć , je rozwinąć.

Marzenia są ważniejsze niż wiedza. - Albert Einstein

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]