Teraz jest 25 wrz 2017, o 04:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 sie 2014, o 22:56 

Witam.

Mam pytanie, które nurtuje mnie od dawna. Czy istnieje jakaś nazwa ludzi, którzy potrafią "poznać" osobę poprzez obserwację? Uściślając osoby potrafiące zgadnąć przeszłość osoby, czy została skrzywdzona czy nie, rozpoznać kiedy kłamią, czy została wychowana przez jednego bądź dwoje rodziców, czy rodzic jest osobą uzależnioną od alkoholu, związki i jakie one były, przewidzieć odpowiedź na pytanie nim ta osoba odpowie, przewidzieć zachowania i co dana osoba myśli, tylko obserwując mowę ciała, ruchy, zachowanie, sposób mówienia, zachowania względem różnych osób, patrząc po oczach etc.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 sie 2014, o 12:50 
Junior

Pochwały: 10
Nie da się tak ale są manipulanci, którzy udają takie zdolności. Poczytaj o zimnym odczycie.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 sie 2014, o 22:36 
.

Pochwały: 15
Bombel, istnieje. Tacy ludzie nazywają się doświadczeni... psychoterapeuci, ale nie tylko oni.
Login, znowu piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 sie 2014, o 23:49 
Junior

Pochwały: 10
Dobrze, że Ty masz więc chyba nie będzie problemem pokazanie odpowiednich badań i danych w tym temacie. To, że komuś coś się wydaje i akurat trafił bo stosuje zimny odczyt to nie jest żaden dowód, a doświadczony terapeuta wie pewne rzeczy ale na pewno nie wszystko z tego co napisał Bombel. Takie coś to byłyby już zdolności paranormalne ale póki co żaden taki magik nie przeszedł podwójnej ślepej próby.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 26 sie 2014, o 01:13 
.

Pochwały: 15
Nie znam badań, ale dam Ci lepszy argument. Profilerzy. Mało, że potrafią na podstawie obserwacji osoby powiedzieć wiele o niej, potrafią na podstawie akt sprawy powiedzieć dużo o sprawcy nie znając go, nie widząc.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 26 sie 2014, o 13:58 

Zimny odczyt tu nie pasuje ponieważ nie jest to manipulacja "danym". Właśnie zaciekawiło mnie to ponieważ nie pasuję tutaj zimny odczyt. Osoba ta wszystkiego dowiaduję się bez wróżbiarskich zdań i tym podobnych. I ta osoba praktycznie nie rozmawia z drugą osobą. 98% jest tylko obserwacja.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 4 wrz 2014, o 17:47 
Junior

Pochwały: 1
Ja się zgadzam z kacprem. Myślę, że to jest całkowicie możliwe i że troszkę
się głupio kłucicie. A dlaczego głupio? A no dla tego że przerzucacie się swoimi
wiadomościami na temat konkretnych specjalności no natury psychologicznej tak
nie do końca precyzyjnie to określe. A to "profilerzy" a to "mowa ciała' ato doświadczeni psychoterapeuci" "zimny odczyt" ciepły odczyt" "gorąca kaszanka".
SPOKO
wyobraźcie sobie wybitnie uzdolnionego gościa [o tak na początek niech jak antykwariusz z kórym czasem współpracuję czytał i pisał w wieku 5 lat] gościa który jest "walnięty"
na tym punkcie i wszystkie i wszelkie specjalności dążące do poznania człowieka
(nawet na odległość) pomalutku i bardzo wnikliwie studiuje.
Powtarzam wszelkie i wszystkie!
I NIE OBCHODZĄ GO (!!!) kłótnie która jest lepsza. Nie bierze udziału w idiotycznych sporach bo wtym czasie czyta następną książkę [z szybkością ponad 1000 wyrazów na minutę]
Ćwiczy wciąż - obserwuje ludzi zawsze i wszędzie.
Studiuje dziedzinę każdą [!!!] - nie dzieli na lepsze i gorsze. Pomijam skąd bierze na to pieniądze
- przy tej wiedezy banalnym byłoby stwierdzić że po prostu są to oszustwa bankowe.
Nie uważacie że groźny byłby taki facio po 35 latach takich studiów.
Przecież potrafiłby zabijać głosem, albo słowami.
Hanibal Lecter to pikuś przy nim.

To trochę tak jak dyskusja czy można oszukać wykrywacz kłamstw - sam się zastanawiałem a potem dowiedziałem się że robi się to za pomocą pineski...
he he

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 wrz 2014, o 15:40 

Wreszcie coś w temacie ; )Dziękuję ; )

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 11 wrz 2014, o 15:12 
Junior

Pochwały: 1
Bombel napisał(a):
Wreszcie coś w temacie ; )Dziękuję ; )

no nie rozumiem
myślałem że ktoś zapyta jak się oszukuje wykrywacz kłamstw za pomocą pineski - bo to prawda
a ja się pochwalę że niby taki mądry jestem
ale nie nie powiem może mi się ta info przyda
nigdy nic nie wiadomo
jak mawiał Mały Książe

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 16 wrz 2014, o 15:51 

Nie tylko za pomocą pinezki można oszukać wykrywacz kłamstw. Jednakże każdy sposób wymaga wielu godzin ćwiczeń ponieważ wprawny człowiek zajmujący się wariografią baaardzo szybko rozpozna po wynikach, że jest coś nie tak.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]