Teraz jest 21 lis 2017, o 12:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2013, o 16:52 

Witam,

Mam nadzieję, że zamieszczam ten nietypowy temat w dobrym dziale, jeśli nie,proszę darujcie :)

Chciałbym prosić Was o pomoc w następującej sprawie:

Pewien mój znajomy zmagający się z DDA rozwiązywał ostatnio test czy też kwestionariusz, który bardzo mi się spodobał, a jego fragmenty dobrze na mnie zadziałały. Niestety, nie zdążyłem go spytać o nazwę tego testu, a obecnie nie mam z nim kontaktu. Dlatego chciałbym Was zapytać, czy pomoglibyście mi zidentyfikować, jaki to był test i czy można go ściągnąć z sieci? Oto niektóre charakterystyczne pytania tego testu:

"- 5 rzeczy które są dla ciebie najważniejsze

- czy cieszysz się aktywnym i satysfakcjonującym życiem seksualnym

- Mój portret: Wyobraź sobie, że masz się komuś przedstawić. Co powiedziałbyś o sobie w trzech zdaniach?

- Jakie są Twoje cechy? Używaj jak najkrótszych określeń i wypełnij trzy poniższe okienka

- 10 twoich najważniejszych zalet

- 10 najważniejszych wad

- Podaj 10 takich Twoich cech o których trudno powiedzieć jakie one są, po prostu są to Twoje istotne, ważne cechy ale trudno ci je określić czy to wady czy to zalety

- Znajdź 10 rzeczy/okoliczności/umiejętności wszelakiego rodzaju zasobów na których możesz się oprzeć w razie potrzeby.
Do tej pory nie pamiętam na co dzień że mogę w życiu liczyć na kogoś

- Umiem, potrafię, wiem – 30 spraw do wpisania
- Spróbuj połączyć te rzeczy w jakąś grupę o wspólnym mianowniku, który sam wybierzesz. Przykładowo możesz zadać sobie pytanie, którymi rzeczami lubię się zajmować, a którymi nieszczególnie. Które związane są z byciem wśród innych w grupie a które z byciem w pojedynkę

- Znajdź 10 osób z grupy Twoich bliskich lub znajomych, którzy są dla Ciebie oparciem i do których możesz zwrócić się o pomoc"

Pomożecie? :)

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]