Teraz jest 15 gru 2017, o 14:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 kwi 2017, o 19:42 

Mam 26 lat. Mam mocno zjechane życie przez problemy natury psychologicznej.
Wg moich standardów moje życie jest bardzo dalekie od normy, dlatego po raz kolejny szukam pomocy.
Niestety umawianie się na wizyty to czysta loteria, ponieważ większość psychologów oferuje kilka podstawowych metod, które na tym etapie totalnie mnie nie interesują i nie spełniają moich oczekiwań. Są to:
-słuchanie,
-rozmowa,
-poznawanie siebie,
-wyrażenie emocji,
-tworzenie relacji,
-rozpracowywanie schematów,
-badanie przeszłości.

Dlatego też szukam kogoś zupełnie innego. Szukam inteligentnej i kreatywnej osoby która przeprowadzi intensywną terapię behawioralną (70%) z elementami poznawczej (30%) ale na pewno nie tak że najpierw część poznawcza, bo teorię znam.
Szukam kogoś kto będzie potrafił przygotować plan i go zrealizować, konsekwentnie. Osoby o rozwiniętej dyscyplinie i potrafiącej postępować twardo, a nie łagodnej i niezdecydowanej.

Mój problem polega na tym że nie potrafię się zmusić do pewnych rzeczy i potrzebuję kogoś kto mi w tym pomoże,
nie potrzebuję analiz, ponieważ akurat myśleć potrafię i mam sporą świadomość siebie.

Moim problemem jest silna fobia społeczna która przejawia się w dużym stopniu na niemówieniu(ale nie dotyczy to spotkań z psychologami tylko życia) albo też trzymaniu się sprawdzonych zachowań , unikaniu i odczuwaniu dyskomfortu w obecności innych ludzi. Wszystko inne jest wtórne do tego.
Jeżeli ktoś się chce podjąć mojej terapii , bardzo proszę o kontakt na podany adres email. Terapia może być również przez skype, ze względu na to że nie wszędzie jestem w stanie dojechać.

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]