Teraz jest 15 gru 2017, o 13:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Prosze o opinie
PostNapisane: 25 wrz 2016, o 15:09 

Witam
W moim zwiazku jest coraz gorzej i szukam pomocy u jakiegos profesjonalisty. Mozecie mi polecic jakichs sprawdzonych psychologow z Warszawy? Moja znajoma slyszala dobre opinie o tej terapii
Sensity.Naprawde chcialabym bardzo uratowac nasz zwiazek, juz naprawde nie mam do tego wiecej sil. Probowalam praktycznie wszystkie, czytalam roznego rodzaju poradniki, ale zbyt wiele to nie wnioslo do mojego zycia.
Z gory dziekuje za opinie.

Adres usunięty na podstawie regulaminu (pozostawiona tylko sama nazwa).Moderator.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 wrz 2016, o 18:03 
Senior

Pochwały: 10
Witaj,Aneto! Mieszkałem Warszawę, i jest tam naprawdę wielu bardzo dobrych specjalistów.,ale nie znam osobiście żadnych, więc nie mogę polecić ! Ale może chcesz się podzielić na forum Swoim problemem w związku ? Może w czymś Tobie my pomożemy ? :-)
Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia w związku !

Nawet najbardziej praktyczna, piękna i wykonalna filozofia na świecie nie zadziała, jeśli Ty nie będziesz działać.

Zig Ziglar

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 16 gru 2016, o 13:04 

Witaj Aneto, z całego serca mogę polecić Dagnę Ślepowrońską. Jest psychoterapeutką od ponad 25 lat, więc jeśli szukasz sprawdzonego psychologa to nie zawiedziesz się.

Adres gabinetu usunięty na podstawie regulaminu forum przez moderatora

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 17 sty 2017, o 20:22 

Dzień dobry, a czy ktoś słyszał o Przystani Psychologicznej bądź Kawiarni Terapeutycznej (to jedno podobno). Jakieś opinie, ktoś korzystał? Od jakiegoś czasu utrzymuje mi się bardzo niskie samopoczucie, znajoma zaproponowała mi psychologów od nich, ale chciałabym zebrać więcej informacji by nie iść w ciemno :? :+

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]