psycholog Karol Michalski, jaki opinie?

sel

3 cze 2014, o 11:52

Witam,

czy ktoś z czytelników forum miał doświadczenie z w/w psychologiem? Ukończył psychologię na UJ. Obecnie przyjmuje w Warszawie w poradni Sensity.
volsaren

1 wrz 2016, o 21:12

mi pomogła pani Ewa Guzowska - https://www.znanylekarz.pl/ewa-guzowska ... a/warszawa i jak dla mnie jest najlepsza.
Świetne podejście, byłem na kilku wizytach - zmieniłem się nie do poznania :)
Polecam !!!
basiula143

26 wrz 2016, o 10:55

Ja znam w Warszawie Panią psycholog taką, do której sama chodzę, ale jest ona naprawdę dobra, a jest to Pani Renata Moraczewska. Taka psychoterapia Warszawa naprawdę mi pomogła, ponieważ w ogóle bałam się wychodzić z domu, a teraz jest już lepiej i nawet sama do sklepu pójdę. Ma świetne podejście.
cola

11 wrz 2017, o 09:28

Opinii o wymienionym psychologu nie znam, ale może przyda się moja opinia o moich psychologach.
Jeśli chodzi o psychologów.. śmiało uderzaj do Psychologgia na Chmielnej.
Jeśli zdecydujesz się na psychologa polecam Krzysztofa Zalewskiego.
Jeśli natomiast chodzi o terapeutę śmiało do Mariusza Moderskiego, może też być którykolwiek z terapeutów, który Ci będzie odpowiadał tam, ale Ci są "sprawdzeni".

Pozdrawiam

każdy post użytkownika to reklama psychologgia w związku z czym niknie z forum.moderator
stessska0

26 wrz 2017, o 19:35

Tez nie moge za wiele powiedzieć na temat tego psychologa. Ale ostatnio spotkałam się z ciekawą formą terapii psychologicznej, może na takie coś warto postawić. Firma bezproblemowo oferuje pomoc specjalistyczną przez internet. Polega to na wymianie mailowej. Możesz na początku umówić sie na taką rozpoznawczą rozmowę i razem ocenicie czy warto podjąć dalszą pracę ;)
MaryjaK

12 lis 2017, o 22:53

hmm w Warszawie dziala Ewa Tyka - dyplomowana psychoterapeutka. Znajomy do niej chodzil. Jezeli chodzi o psychoterapeuta Warszawa Centrum to jest chyba najblizej. A przyjmuje w dwoch miejscach - wlasnie w Centrum i na Ursusie:

Warszawa Centrum, Nowy Świat 22/1
Warszawa Ursus, Dzieci Warszawy 29
ODPOWIEDZ