Teraz jest 20 lis 2017, o 15:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sty 2012, o 23:35 

cześć na imię mam Maciek jestem alkoholikiem dłuższy czas nie piłem niestety zaczęło się w tej chwili nie pije.Obecnie przebywam za granicą gdzie liczyłem się z lepszym życiem dla mnie i mojej rodziny.Niestety mój związek rozpada się nie mogę się z tym pogodzić przez kilka miesięcy pracowałem w fabryce.Obecnie nie pracuję być może za 2 tygodnie znowu będzie praca piszę dość chaotycznie ale naprawdę nie wiem od czego zacząć jak bym się rozpisał zabrakło by chętnych do czytania i poradzenia.Wiem jedno tracę wszystko co kochałem nie mogę sobie dać rady.POMOCY

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 31 sty 2012, o 01:25 

Cześć.Tam gdzie jesteś na pewno są grupy AA i terapeuci z mojej wiedzy mój znajomy z takiej pomocy korzystał i dobrze sobie radzi, poserfuj po necie to może coś dla siebie znajdziesz. Poza tym są telefony zaufania przy Punktach interwencji kryzysowej w Polsce na przykład w Poznaniu jest super kadra która na gorąco podbuduje i nabierzesz siły lub zadziałasz na zdrowych zasadach. Życzę wytrwałości w zdrowieniu.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 31 sty 2012, o 13:17 
Przyjaciel Forum

Pochwały: 6
Nie wiem jak to jest dokladnie ale poradnia AA i telefoniczny kontakt jest jak najbardziej wskazany. Na priv. (PW) wyslalem Ci liste kompetentnych osob i instytucji. Poszukaj, mozliwe ze znajdziesz cos dla siebie.

Posiadam własne zdanie i jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, to już jego problem. Nie staram się na siłę dopasować do innych. Owszem, trafiają do mnie racjonalne argumenty, ale w małym stopniu wpływają na to, w jaki sposób się zachowuje. Nie szukam akceptacji, nie wstydzę się własnego zdania i nie przepraszam za to. O swoim punkcie widzenia mogę rozmawiać w dowolnym momencie, z dowolna osobą, przedstawiając racjonalne argumenty. !:)

Chcesz porozmawiać? Napisz.
Gadu Gadu: 643794

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 15 lut 2012, o 15:29 
Specjalista

Pochwały: 5
Drogi Maćku,

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące trzeźwienia lub radzenia sobie z trudną sytuacja w twojej rodzinie - pisz, postaramy się pomóc.

Pozdrawiam,

Agnieszka Dzieduszycka

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 15 lut 2012, o 19:30 
Maćku dlaczego pijesz? Przed czym uciekasz? Z czym sobie nie radzisz? Dlaczego rozpada się Twój związek? Z powodu Twojego uzależnienia?

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]