Teraz jest 25 wrz 2017, o 19:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 paź 2011, o 12:23 
Junior

Witajcie. Jakiś czas temu byłam w nawrocie, pochodziłam na mitingi i na terapię indywidualną i myślałam że już jest dobrze. Wszystko było w porządku, a przynajmniej tak mi się wydawało. Byłam spokojna jak nigdy, świetna pamięć i koncentracja. Jedynie miałam tylko suchość w ustach, ale do tego się już przyzwyczaiłam. W tej radości postanowiłam rzadziej chodzić na terapię, bo znalazłam sobie drugą pracę.
Ale od 3 dni mnie dużo sytuacji zaskakuje. Pierw skręciłam sobie nogę, potem byłam u szwagra na imprezie alkoholowej, poszłam z nim do sklepu po alkohol, a wczoraj przez pomyłkę napiłam się łyka piwa. Zastanowiło mnie też to, że jak byłam na spotkaniu dla byłych pacjentów w Gorzycach to nudził mnie temat (rozmawiali o trzeźwieniu i im pomaga żeby nie zapić) i jak to mam w zwyczaju wyszłam ze spotkania.
W rozmowie z terapeutką dowiedziałam się, że kłopoty w małżeństwie (mąż oddaje pieniądze mamie a nie mi, mamy przed sobą tajemnice, gorzej się dogadujemy niż jak byliśmy narzeczeni i mieszkam z teściową) ma duży wpływ na to co się ze mną aktualnie dzieje oraz to że picie a w moim przypadku rozwinięcie nawrotu jest tylko wynikiem nie poradzenia sobie z problemami.
Niestety mój mąż nie chce iść ze mną do żadnej poradni psychologicznej i praktycznie nic nie jestem w stanie zrobić sama.
Musiałam pójść z kostką do lekarza i niestety dał mi chorobowe na tydzień więc muszę siedzieć w domu. Nie pozostaje mi nic innego jak porobić zadania z nawrotów, porozmawiać z przyjaciółmi przez telefon oraz forum.
Nie jeden raz poradziłam sobie w takich sytuacjach, a bywało gorzej więc mam nadzieję, że i tym razem sobie poradzę.
Pozdrawiam wszystkich

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 11 paź 2011, o 21:47 
Specjalista

Witaj

Fajnie że piszesz i nie dusisz w sobie tylko wietrzysz „wnętrze”. Czytając twój post pomyślałem że możesz jeszcze do sygnałów nawrotu, przeanalizować jeszcze raz swoje „wyzwalacze”.

Pozdrawiam
terapeuta
Mateusz Puchowski

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 22 paź 2011, o 21:16 
Junior

Edytka.

Masz czas, chcesz pomocy?
Pomagaj innym;)
Niech ludzie "wskakują" tu do ciebie,
którzy maja podobne problemy, niech cię pytają, męczą a ty im mów-opowiadaj i pomagaj.
A tym samym może i sobie pomożesz, może ktoś pomoże tobie, może więcej takich ludzi tu błądzi i szuka? ;)

Ja na pewno będę tu zaglądał do ciebie i KIBICOWAŁ!!!!

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]