Teraz jest 20 lis 2017, o 18:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2012, o 14:12 
Junior

Zażywam dziennie po 5-8 tabletek + 1-2 proszków na mocne bóle . Jesli chodzi o tabletki to nie bede wymieniać ich nazw ale są to tabletki przeciw bólowe,witaminy czasami coś na żołądek itp. nie czuję się po tym jakoś inaczej bardziej myślę ze to zdrowie i nic mi po tym nie będzie.Trochę też schudłam ale nie jakoś drastycznie tylko 0,50 kg . Nie mam też zbyt wielkiego apetytu na inne posiłki ,znaczy coś jem ale i tak najczęściej rano zaczynam od 5-ciu tabletek.Potem po szkole łykam kolejne 2 lub 3 to zależy .
Nie wiem czy to już jakieś uzależnienie czy jestem lekomanką ??

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 18 mar 2012, o 17:27 
Junior

Uzależnienie od leków to jest to samo co lekomania. I nie ważne czy są to leki przeciwbólowe, na alergię czy na coś innego. Nie wiem czy jesteś lekomanką, nie mnie to oceniać. A po drugie nie znam się na tym. Po odstawieniu leków możesz czuć skutki uboczne takie jak bóle głowy, rozdrażnienie czy bezsenność. Ja tak miałam. Po dwóch tygodniach było lepiej. Ja się od leków na szczęście się nie uzależniłam. Odstawiłam wszystkie leki oczywiście sama, oddałam je do apteki i dobrze jest. Podobno skutki odstawienia leków są normalne. A czy jest to objaw lekomanii? Nie wiem.
Proponuje Ci żebyś poszła do specjalisty i powiedziała o tym co napisałaś na forum.

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]