Prośba o radę i pomoc .

Zapraszamy do działu poświęconego osobom zmagającym się z wszelkiego rodzaju uzależnieniami, a także ich najbliższym, w tym Dorosłym Dzieciom Alkoholików i Dorosłym Dzieciom pochodzącym z rodzin Dysfunkcyjnych.
ODPOWIEDZ
Elektron

15 lip 2012, o 12:29

Witam .
Mój główny problem teraz to bardzo głęboka depresja !!!Ale nie tylko .
Cały czas też prześladują traumatyczne przeżycia (wspomnienia) ,główniwe z okresu dzieciństwa. Mam też masę dolegliwości psychosomatycznych - chroniczne zmęczenie , czy też wyczerpanie , w nocy bezsenność , a jeśli już zasnę to przśledują mnie koszmary senne, itd.Przez kilka lat uczęszczałem na psychoterapie i też leczyłem się farmakologicznie . Nie przyniosło to oczekiwanego skutku . W między czasie też postawiono mi dniagnozę , iż cierpię na borderline , inny też lekarz dopatrywał się choroby afektywnej dwubiegunowej.
Nie wiem gdzie szukać mam właściwej pomocy (profesjonalnej) i czy jest szansa się z tego wyleczyć .
Myślę , że problem jest też w tym , iż nie jestem już zbyt młody , bo mam 43 lata. W dodatku znowu popadłem teraz w straszną samotność , właściwie w całkowitą prawie izolację społeczną .
Mieszkam w okolicy Piotrkowa Tryb. , ale w tym mieście raczej trudno o właściwą pomoc. Może w Łodzi , ale gdzie miałbym jej szukać ???
Bardzo proszę o pomoc .
yaga
Senior

15 lip 2012, o 15:48

Tak jak poprzednio. Psychiatra i psycholog. Psychiatra kieruje na psychoterapię, która zapewne jeszcze Ci się przyda. Poszukaj na stronach internetu Poradnie Psychiatryczne w Łodzi, zadzwoń i zapisz się.
Pozdrawiam Yaga.
Elektron

15 lip 2012, o 17:01

Przyznam Ci się , że nie chce przypodkowo gdzieś trafić i tacić czas i pieniądze .
Pozdrawiam.
yaga
Senior

15 lip 2012, o 19:49

No tak to zrozumiałe. Ja nie jestem z Łodzi. Są fora na których ludzie wypowiadają się na temat lekarzy ze swojego regionu. Np znany lekarz itp. Poszukaj tam.
Pozdrawiam Yaga.
ODPOWIEDZ