Teraz jest 21 cze 2018, o 17:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 maja 2018, o 18:47 

Największą przyjemność mi sprawia już same zwycięstwo nad nałogiem ale po kolejnych 2 dniach niestety znowu jakoś mi się nie udało. Nie umiem znaleźć przyczyny,być może za mało stanowczości

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 9 maja 2018, o 21:05 
Moderator

Pochwały: 18
Za mało pewności siebie :mrgreen: . Rób wszystko aby jej nabrać, aby w siebie uwierzyć. Każdego dnia nad tym pracuj, a wtedy łatwiej przyjdzie Ci stanowczosć.
Powodzenia życzę :kciuki i czekam na kolejny sukces.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 9 maja 2018, o 21:52 
Przyjaciel Forum

Pochwały: 3
Witaj,Tx3500. W jakim wieku jesteś ? Czy miałeś partnerkę lub partnera ? O czym myślisz , kiedy masturbujesz się ? Czy masz może wtedy jakieś wspomnienia erotyczne ?
Problem tkwi głębiej aniżeli w zaspokojeniu Swoich potrzeb seksualnych .

"Największym zagrożeniem dla większości z nas nie jest to, że postawimy sobie za wysoki cel i nie osiągniemy go, ale że postawimy sobie za mały cel i osiągniemy go."
Michał Anioł

Marzenia są ważniejsze niż wiedza. - Albert Einstein

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 maja 2018, o 00:47 

Violla, a jak mógłbym tą pewność siebie ćwiczyć?
Mam 19 lat, nie miałem partnerki ani partnera. Kiedy się masturbuje zawsze coś oglądam(filmy,zdjęcia) więc myślę o tym co oglądam ale mam też filmy,zdjęcia,osoby do których wracam cały czas od lat

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 maja 2018, o 16:45 
Moderator

tx3500 napisał(a):
Violla, a jak mógłbym tą pewność siebie ćwiczyć?

Są rożne sposoby i każdy powinien znaleźć odpowiedni dla siebie. Proponuję poniższy wątek (str1-2), tam znajdziesz kilka wskazówek jak zacząć.
post59112.html#p59112

tx3500 napisał(a):
Kiedy się masturbuje zawsze coś oglądam(filmy,zdjęcia) więc myślę o tym co oglądam ale mam też filmy,zdjęcia,osoby do których wracam cały czas od lat

Pozbądź się wszystkiego co możliwe, zablokuj strony erotyczne. Nie daj szansy nałogowi.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 13 maja 2018, o 21:32 

Próbowałem zablokować treści ale nie jest to takie proste bo nawet jeśli jakiś program je zablokuje to sam je mogę łatwo odblokować

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 maja 2018, o 18:02 
Moderator

Nie wiem jaki jest mechanizm tej blokady, ale gdybyś mógł wpisać hasło z zamkniętymi oczami, klikając na oślep w jakiekolwiek litery i cyfry.... to nie da rady już chyba odtworzyć tego hasła, by je odblokować?
Z kolei inne rzeczy, które posiadasz w formie papierowej, np. listy, zdjęcia, czasopisma możesz po prostu porwać lub spalić.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 maja 2018, o 20:47 

No tak ale porgramy które widziałem można usunąć albo odinstalować. Ja korzystam tylko z internetu.Poza tym pamiętam że dwa razy kiedy najdłużej mi się udało wytrzymać bez nałogu( 2 miesiące i 7 dni) było to chyba spowodowane tym że wzbudziłem w sobie silne emocje które zakłóciły implus do masturbacji znaczy nie jestem pewien ale możliwe, za pierwszy razem przed pójściem do szkoły strach przed tym że stracę zbyt dużo czasu i nie starczy mi go na naukę a za drugim podobnie chodziło o kwestie z czasem ,może teraz spóbuje wzbudzić w sobie jakieś silne emocje

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 maja 2018, o 21:34 
Moderator

Dobry pomysł, ale pozytywne. Nie wzbudzaj złości, nienawiści itp.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 maja 2018, o 23:05 

Tylko to nie takie łatwe bo samemu trudno jest wywoływać emocje

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]