Teraz jest 22 sty 2018, o 02:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sty 2016, o 00:01 

Nie chodzi tutaj o ucieczkę tylko o poprawne przygotowanie się do sprawy konsultując z prawnikiem. Przez ostatnie tygodnie zaniedbałem temat i nigdzie nie poszedłem w celu uświadomienia sobie tego jak mogę rozmawiać, co mówić a czego nie......

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 sty 2016, o 13:29 
Moderator

Pochwały: 42
paranienormalny,

Falabella napisał(a):
A moim zdaniem powinieneś iść a nie kombinować ... i uciekać ponownie używając kłamstwa.Nie popieram.Nie podpowiem Ci :)

Wiesz czemu taka moja reakcja?

Wyjaśnię:

Po pierwsze przyszedłeś z problemem "jak przestać kłamać"
Po drugie
Opisałeś tu swój schemat działania... że najpierw paraliżuje Cie strach a potem ucieczka w kłamstwo... a tu pisząc prośbę napisałeś

paranienormalny napisał(a):
W dniu jutrzejszym mam wezwanie w charakterze świadka. Bardzo mnie stresuje ta świadomość i chciałbym pójść na następny termin rozprawy. Z tego co się dowiedziałem na liście lekarzy zaprzysiężonych nie ma psychologa ani psychiatry i mogę udać się do normalnego lekarza po takie zwolnienie. Czy możecie mi podesłać jakieś namiary i czy wiecie jak miało by wyglądać takie zwolnienie?

czyli znów chciałeś powtórzyć schemat strach => ucieczka w formie kłamstwa (tak oszukałbyś sąd) posiłkując się usprawiedliwieniem oraz szukasz rozwiązania, które jest niepoprawne przy pomocy innych

Dlatego moja taka reakcja.Ja spojrzałam na chłodno na Twoją prośbę mając w pamięci ogólny problem z jakim się tu zgłosiłeś.Wyróżniłam kolorami byś zobaczył jak moje "kocie oczy" widzą ten problem.Dodam jeszcze,że Twoja dama Ci "dawała kasę" bo nie spojrzała chłodniej na to,ponieważ wiązała z Tobą nadzieję na poprawę.Tylko ,że ona to pogłębiała, a ja nie mam zamiaru ;)

paranienormalny napisał(a):
Nie chodzi tutaj o ucieczkę tylko o poprawne przygotowanie się do sprawy konsultując z prawnikiem. Przez ostatnie tygodnie zaniedbałem temat i nigdzie nie poszedłem w celu uświadomienia sobie tego jak mogę rozmawiać, co mówić a czego nie......

Dla mnie ten akapit jest tylko i wyłącznym dalszym usprawiedliwieniem kłamstwa które chciałeś popełnić usprawiedliwiając swój wybór.Świadek mówi tylko i wyłącznie to co widział/słyszał odpowiadając na konkretne pytania.A to umiesz robić :)

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]